Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır verdiğimiz bir çok hizmet ile alanımızda öncülük ve yeniliklere açık bir şekilde Tüm Türkiye’de Tesis Yönetim  firmalarının arasında yer edinmeyi başardık.

Tesis Yönetim Hizmetleri


Tesis Yönetimi, hizmet alıcılara asıl işleri dışındaki diğer ayrıntılarla zaman kaybetmeme avantajını getirir. Lotus Grup®, Standartlar doğrultusundaki eğitimli personeli ile tesis yönetim hizmetleri sağlayarak sürekli bir kalite sunmaktadır.

Temizlik Hizmetleri


Tarafımızca verilen sözleşmeli temizlik personeli için 6 aylık veya senelik dönemler üzerinden sözleşmeler yapılmaktadır. Ancak şirketimiz farklı talepler içinde şirketlere özel çözümler sunmaktadır.

Güvenlik Hizmetleri


Güven ile inşa edilmiş bir ortamda hayatımızı sürdürmek değişen dünyanın en önemli unsurlarındandır. İşletmenizi tüm yönleriyle tanıyıp, çalışanlarınız, müşterileriniz ve konuklarınız için güvenli ve huzurlu ortamlar yaratırız.

Haşere Kontrol ve Bitki Bakım


Tüm yaşam ve çalışma alanlarının  çevre sağlığına uygun hale getirilmesi, uzmanlık ve deneyim gerektiren haşere kontrol sistemiyle mümkündür. Lotus Grup® Haşere Kontrol ve Bitki Bakım Hizmetlerini, Ziraat Mühendisinin denetiminde ve uzman personeliyle evinizi, iş yerinizi ve tesislerinizi haşerelerden korur.

COVID-19 ile Mücadele


Lotus Grup®, virüslere karşı uzman ekibe sahiptir. Covid-19 gibi zararlıların azalmasına yönelik uygulamalar yapmaktadır. Tüm uygulamalar Sağlık Bakanlığı izni ile, yine Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

Sözleşmeli Personel Hizmeti


Tarafımızca verilen sözleşmeli temizlik personeli için 6 aylık veya senelik dönemler üzerinden sözleşmeler yapılmaktadır. Ancak şirketimiz farklı talepler içinde şirketlere özel çözümler sunmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlikler


İnşaat sonrası temizlikler toplu ya da bireysel yapılabilmektedir. Ev, ofis, hastane, mağaza, otel vb. yerlerin inşaat temizlikleri profesyonel makineler ve ekiple yapılmaktadır.

Ofis Temizlikleri


İş merkezi veya ofisinizin rutin temizlik işlerini profesyonel ellere bırakıp siz sadece işinizle alakadar olabilirsiniz. Ekibimiz çalışma alanınızı inceleyerek deneyimli personel ve bütçenize uygun çözümlerle size destek vereceklerdir.

Hastane Temizlikleri


Hastane temizliği ve klinik temizliği diğer temizlik alanlarından farklı öneme sahiptir. Hizmet organizasyonunda farklı metotlar, uygun kimyasallar ve konuda uzman ekipler çalıştırılmalıdır. Hastane ve klinik temizliğinde, hastane personeli, hastalar ve temizlik personeli için uygun hijyen şartları oluşturulup, personeliniz ve hastalarınız için ferah, dezenfekte edilmiş bir ortam sağlıyoruz.

Endüstriyel Temizlik


Endüstriyel temizlik fabrikanızın, atölyenizin, deponuzun daha verimli işleyebilmesi için düzenli yapılması gereken bir işlemdir. İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre %5 – %20 arasında verimlilik sağlamaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kar sağlayacaktır. Özellikle gıda, sağlık gibi dezenfekte alan isteyen sektörlerde gereken hijyeni uzman kadro ve ekipmanlarla sağlıyoruz.

Dış Cephe Temizlikleri


Dış Cephe temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek, plaza, işhanı, gökdelen gibi yapıların temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Siding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Otel Destek Hizmetleri


LOTUS, kapsamlı housekeeping hizmetleri vermektedir. İsletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personeliyle LOTUS sizlere en uygun servisi sunar.

Kısaca BİZ

Lotus Logo Png-05 150-06

Türkiye’de Tesis Yönetim Hizmetleri konusunda hizmet veren Lotus Grup® hakkında öğrenmek istedikleriniz buradan öğrenebilir sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.