Hakkımızda

Lotus Temizlik hakkında ne biliyorsunuz?

Bizi daha yakından tanıdığınızda daha iyi anlayabilirsiniz.
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Hakkımızda

LOTUS GRUP®, en yeni teknolojik makineler ve iletişim araçlarınız kullanarak müşterilerine yüksek standartlarda çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkmıştır. Geride bıraktığı zamanlarda, yaptığı işlerde standart bir çizgide beklentilerin karşılanmasını, hizmetin ne demek olduğunu ve sınırlarının nerelere taşınabileceğini keşfedip, bu doğrultuda Tesis Yönetim Hizmetleri konusunda başarılı  ve istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir.

LOTUS Grup’u biraz daha yakından tanıdığınızda benzer işi yapan firmalarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Peki LOTUS Grup’u diğer firmalardan farklı yapan şey nedir? Herşeyden önce;
İşimizi severek yapıyoruz. Belkide bugüne kadarki başarımız tek sebebi bu olsa gerek. Biz biliyoruz ki bir işi sevdiğiniz zaman kendinizi o alanda daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Firmamıza dahil olan her çalışanımız da işini severek yapıyor ve kendi mesleki konularında gelişebilmek için çaba gösteriyorlar.

İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz.
Alanımızda teknolojik anlamda yeni ne varsa araştırıyor, takip ediyor ve bu araçların müşterilerimize ne gibi faydaları olur şeklinde uyarlamalar yapıyoruz.

Yüzümüzü her zaman dışarıya dönüyoruz.
Alanında uzman ekiplerimizle bu işin yurtdışında nasıl yapıldığı ile ilgili, bu alanda dünya çapında projelere imza atmış firmalarla iletişime geçip, işin daha iyi nasıl yapıldığı hakkında bilgi ediniyoruz. Yaptıkları işleri internet üzerinden takip edip, büyük projelerden örnekler alıyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz
Yaptığımız işin ne kadar zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok kurumsal şirketin operasyonlarını yürütürken, bir çok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların nasıl çözüleceği üzerinde duruyoruz. İnsanla çalıştığımız için bir işte sorun çıkmayacağı gibi ütopik sözler vermiyoruz. Çıkacak herhangi bir sorunun çözüleceği garantisini veriyoruz. Bu nedenle bahane değil, çözüm üretiyoruz.

Disiplinli ve program dahilinde çalışıyoruz
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş programını düzenliyor ve operasyon ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Tabiki LOTUS GRUP’u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda daha iyi anlayabilirsiniz.
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Kısaca BİZ

Lotus Logo Png-05 150-06

Türkiye’de Tesis Yönetim Hizmetleri konusunda hizmet veren Lotus Grup® hakkında öğrenmek istedikleriniz buradan öğrenebilir sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.